Порошок профілактичний Profifluss-M смородина (VRK Lab GmbH), Profifluss-M mit aroma der Schwarzen Johannisbeere, Profifluss with blackcurrant aroma, профілактичний абразивний порошок Профіфлюс з ароматом смородини, 70 мікрон, 300г - 374.00 грн
-16%

Порошок профілактичний Profifluss-M смородина (VRK Lab GmbH), Profifluss-M mit aroma der Schwarzen Johannisbeere, Profifluss with blackcurrant aroma, профілактичний абразивний порошок Профіфлюс з ароматом смородини, 70 мікрон, 300г

VRK Lab GmbH

Внутрішній код (артикул): 10896
374.00 грн
Ви економите: 68.00 грн (16%)
Замовити товар
Наявність на складі (станом на 07.01.2021): так

PROFIFLUSS®-M

Як відомо, технологія обробки зубів за допомогою абразивного порошку, що надходить до зуба в повітряно-водяному струмені (air polishing, або як часто називають air flow) була винайдена американським Dr. Robert Black в 1945 році. Однак, його апарат Air Dent мав ряд проблем і тільки в 1976 році Dentron lncorporated (Corpus Christi, Texas) випустив на ринок перший масовий пристрій для цієї технології Prophi Jet Marck IV. З тих пір, вже більше 40 років, технологія air polishing впевнено завойовує симпатії стоматологів усього світу.

Величезну роль у цій технології грає якість застосовуваного порошку. Використання порошків низької якості не дозволяє використовувати всі переваги цієї технології.

Тому, спеціально для цієї технології, фірма VRK Lab GmbH, Німеччина розробила лінійку порошків PROFIFLUSS®-M на основі бікарбонату натрію.

Лінійка PROFIFLUSS®-M це вісім порошків, сім з різними ароматами та один нейтральний, без аромату.

Зерна порошків мають класичний розмір 70 мікрон.

Мікроструктури PROFIFLUSS®-M зерна порошків мають особливу форму, що забезпечує високу ефективність їх використання. Порошки PROFIFLUSS®-M були протестовані практично на всіх пристроях представлених на ринку та показали чудові результати. Також, в порошках PROFIFLUSS®-M зведена до мінімуму можливість засмічення інструменту.

Всі порошки випускаються в флаконах по 300 грам.

Опис продукту:

PROFIFLUSS®-M це дентальні абразивні порошки білого кольору на основі бікарбонату натрію NаНСО3 з розміром частин 70 мікрон. Порошки PROFIFLUSS®-M призначені для роботи з дентальними порошкоструменевими системами та наконечниками і тільки для супрагінгівального використання. Порошки PROFIFLUSS®-M мають різні аромати. Аромат порошку вказаний на етикетці під значком ваги (ЗООgе): strawberry - з ароматом полуниці, аррlе - з ароматом яблука, cherry - з ароматом вишні, mint - з ароматом м`яти, orange - з ароматом апельсину, lemon - з ароматом лимону, black currant - з ароматом смородини, neutral - без аромату.

Сфера застосування:

Чистка емалі зубів. Видалення біоплівки. Видалення зубних бляшок. Видалення зубного нальоту. Фінішна чистка та поліровка зубної емалі при видаленні супрагінгівального зубного каменю. Підготовка зубної емалі для наклейки ортодонтичних брекетів, герметизації фісур та фторування зубів.

Примітка: не слід використовувати порошки для обробки дентину, цементу зуба, демінералізованної емалі, пломб і порожнин для пломб. Після обробки металевих поверхонь вони можуть втратити свій блиск.

Протипокази:

Алергічні реакції на складові частини порошків. Бронхіт, астма та проблеми з диханням. Безсольова або низькосольова діета.

Вказівки:

Струшуйте флакон з порошком перед кожним використанням. Захистіть губи пацієнта вазеліном. І лікар, і пацієнт повинні використовувати захист для очей. Лікар повинен бути в медичній захисній масці. Процедури проводити із слиновідсмоктувачем. Після закінчення процедури пацієнту необхідно прополокати рот водою.

Зберіrання та термін придатності:

Зберігати порошки слід щільно закритими при температурі до 28° С і відносній вологості від 5 до 95%. Берегти від вологи. Строк придатності вказаний на етикетці. Не використовувати після закінчення строку придатності.

Склад:

Бікарбонат натрію, діоксид кремнію, ароматизатор(1), лимонен(2).

1) - відсутній в PROFIFLUSS®-M neutral.

2) - присутній тільки в PROFIFLUSS®-M lemon та в PROFIFLUSS®-M orange.

Компанія А Дент сподівається, що робота з порошками PROFIFLUSS®-M фірми VRK Lab GmbH, Німеччина надасть Вам справжнє задоволення.

ОПЛАТА

Замовлення виконується після повної оплати замовлених товарів.

Оплатити замовлений товар можна:

  • Грошовим переказом на банківську картку
  • Здійснивши платіж на безготівковий рахунок

Після оформлення замовлення і уточнення наявності замовленого товару ми надамо вам необхідні реквізити для оплати.

Можливі банківські послуги з переказу коштів сплачує покупець.

ДОСТАВКА

Доставка замовленого товару здійснюється після повної оплати замовлення.

Доставка відбувається тільки по території України службою доставки Нова Пошта.

Варіанти доставки:

  • На відділення Нової Пошти
  • Адресна доставка працівниками Нової Пошти

Великогабаритні вантажі можуть бути доставлені іншими службами доставки після погодження з замовником.

Послуги з доставки оплачує покупець.

free
FREE Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка малогабаритних вантажів по Україні, при замовленні товару на суму більше 2000грн.
Каталог товарів

Бренди: