Цитофлекс Резорб мембрана CYTOFLEX® RESORB 12mm x 24mm (Unicare Biomedical, Inc.), № C03-0301, synthetic, microporous resorbable barrier membrane, розсмоктувальна бар`єрна мембрана, 1 sterile 12mm x 24mm absorbable PLA/PGA resorbable GTR membrane - 2025.00 грн

Цитофлекс Резорб мембрана CYTOFLEX® RESORB 12mm x 24mm (Unicare Biomedical, Inc.), № C03-0301, synthetic, microporous resorbable barrier membrane, розсмоктувальна бар`єрна мембрана, 1 sterile 12mm x 24mm absorbable PLA/PGA resorbable GTR membrane

Unicare Biomedical, Inc.

Внутрішній код (артикул): 11094
2025.00 грн
Замовити товар
Наявність на складі (станом на 08.08.2019): так

Cytoflex® Resorb

Cytoflex® Resorb - це синтетична, мікропориста бар'єрна мембрана що розсмоктується. Мембрани Cytoflex® Resorb призначені для поліпшення адгезії клітин-господарів і в той же час забезпечують сприятливе середовище для неоваскуляризації і репопуляції кісткових клітин для регенерації кісткової тканини. Гнучкі бар'єрні мембрани легко пристосовуються до контурів тканин, але забезпечують достатню тривалість для захисту кісткового дефекту від проникнення бактерій і м'яких тканин. Бар'єри Cytoflex® Resorb, що складаються з синтетичних полілактидних і полігліколідних сополімерів, розсмоктуються і не вимагають повторної процедури вилучення.


Cat. ID. Продукт Упаковка
C03-0101 Cytoflex® RESORB 30mm x 40mm, 1шт
C03-0201 Cytoflex® RESORB 20mm x 25mm, 1шт
C03-0301 Cytoflex® RESORB 12mm x 24mm, 1шт

Переваги продукту Cytoflex® Resorb

 • Повністю розсмоктується
 • Більше 2-х місячна бар'єрна функція
 • Непірогенний, неімуногенний
 • Висока проникність поживних речовин
 • Висока стабільність розмірів

Питання про Cytoflex® Resorb:

З чого виготовлена мембрана Cytoflex® Resorb?

Мембрана Cytoflex® Resorb виготовлена з біорозкладаних полігліколідів, полілактидів і лактид / гліколід сополімерів. Ці полімери є біосумісними і використовуються в багатьох пристроях що імплантуються, включаючи шви що розсмоктуються і гвинти для фіксації кістки. Cytoflex® Resorb розщеплюється спочатку в результаті гідролізу, а потім в результаті метаболічних процесів, які в кінцевому підсумку перетворюються на воду і вуглекислий газ.

Чи є Cytoflex® Resorb схожим за хімічним складом з мембраною, яка використовується в техніці «Box» (для вертикального і горизонтального збільшення гребеня)?

Cytoflex® Resorb хімічно схожий на матеріали, що використовуються в техніці «Box», проте Cytoflex® Resorb тонше і гнучкіше, ніж матеріал, який використовується в техніці «Box». Технологія «Box» була винайдена в листопаді 2008 року д-ром Андреа Меноні; це перша методика регенерації кісткової тканини, спрямована на повне відновлення втраченого об'єму кістки за допомогою полілактидних матеріалів що розсмоктуються.

Які показання до застосування Cytoflex® Resorb?

Cytoflex® Resorb схвалений FDA для використання в якості просторового бар'єру при лікуванні дефектів пародонта, включаючи два або три дефекти стінки кістки, фуркації класу II, дефекти рецесійного типу, дефекти окружності і дефекти розхитування, пов'язані з зубними імплантатами.

Як довго імплантується мембрана Cytoflex® Resorb?

Cytoflex® Resorb абсорбується і не потребує видалення. Мембрана є довговічною мембраною з бар'єрною функцією більше 2 місяців і повністю поглинається організмом протягом 6 місяців.

Яка сторона Cytoflex® Resorb повинна бути звернена до ясенної тканини?

Поверхня з чітким алмазним малюнком (велика решітка) повинна бути звернена до ясенної тканини. Більш гладка поверхня повинна бути звернена до кісткового дефекту або ділянки кісткового трансплантату. ПРИМІТКА: У внутрішній упаковці рельєфний шар звернений до стоматолога.

Наскільки жорстким є матеріал Cytoflex® Resorb?

Cytoflex® Resorb трохи жорсткіше, ніж звичайний папір, але його можна легко скласти без попереднього замочування.

Чи можна обрізати Cytoflex® Resorb відповідно до різних розмірів дефектів?

Мембрана може бути обрізана до бажаної конфігурації за допомогою ножиць. Щоб підвищити стабільність і адекватний захист простору над кістковим дефектом, мембрану слід обрізати так, щоб вона була на 2-3 мм вище країв дефекту і залишалася як мінімум на відстані 1 мм від сусідніх, незачеплених зубів.

Чи можна використовувати гвинти або фіксатори для стабілізації мембран Cytoflex® Resorb?

Cytoflex® Resorb можна закріпити хірургічними гвинтами або цвяхами. Правильна фіксація може використовуватися для запобігання перфорації мембрани і / або раннього впливу.

Чи потрібне замочування перед введенням?

Cytoflex® Resorb можна обрізати, надавати форму і вводити без попереднього замочування. До введення лікарі можуть змочувати мембрану стерильним фізіологічним розчином або кров'ю пацієнта.

Які рекомендовані методи закриття?

Як правило, рекомендується двошарове ушивання з глибоким шаром горизонтального шовного матраца з подальшим стандартним ушиванням рани з переривчастим швом. Під час первинного закриття необхідно виконати адекватне вивільнення клаптя для того, щоб досягти закриття без натягу. Закриття слід підтримувати протягом принаймні двох тижнів після операції. Для запобігання передчасної втрати міцності швів рекомендується використовувати довготривалий монофіламентний шов, що може призвести до раннього впливу мембрани під час початкового 2-тижневого періоду загоєння.

Чи потребує Cytoflex® Resorb первинного закриття? Чи можна залишити його відкритим?

Cytoflex® Resorb рекомендується використовувати разом з первинним закриттям. Не було проведено клінічних досліджень, як якщо б мембрана залишалася відкритою.

Чи можна повторно стерилізувати і повторно використовувати невикористану частину мембрани Cytoflex® Resorb?

Ні, мембрани Cytoflex® Resorb призначені тільки для одноразового використання.

Який термін зберігання мембран Cytoflex® Resorb?

Cytoflex® Resorb має термін придатності 3 роки від дати виготовлення.

Ви коли-небудь мали підтверджену алергічну реакцію на мембрани Cytoflex® Resorb?

Не було повідомлено про алергічну реакцію, викликану мембранами Cytoflex® Resorb.

Чи є протипоказання до застосування Cytoflex® Resorb?

Cytoflex® Resorb мембрана не повинна використовуватися для навантажувальних пристроїв або для пацієнтів, де загальна хірургія порожнини рота не рекомендується. Пацієнти з наступними дефектами не можуть очікувати оптимального загоєння ран за допомогою операції GTR.

 • Надзвичайно серйозний дефект з невеликим або відсутнім пародонтом.
 • Дефекти, які перешкоджають створенню достатнього простору, такі як горизонтальні дефекти.
 • Під час операції виникли перфорації клаптя або скомпрометовані препарати клаптя.
 • Множинні зубні процедури, при яких більше двох частин мембран Cytoflex® Resorb імплантуються поруч один з одним.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Не було зібрано клінічних даних щодо лікування наступних пацієнтів з Cytoflex® Resorb. Перед початком лікування проконсультуйтеся з лікарем пацієнта.

 • Вагітні жінки, пацієнти з штучним клапаном серця або будь-яким іншим штучним протезом, пацієнти з ослабленим імунітетом (діабет, хіміотерапія, опромінення і ВІЛ-інфекція), а також пацієнти з історією захворювання сполучної тканини або застосування стероїдів під час лікування або за один рік до лікування.

ОПЛАТА

Замовлення виконується після повної оплати замовлених товарів.

Оплатити замовлений товар можна:

 • Грошовим переказом на банківську картку
 • Здійснивши платіж на безготівковий рахунок

Після оформлення замовлення і уточнення наявності замовленого товару ми надамо вам необхідні реквізити для оплати.

Можливі банківські послуги з переказу коштів сплачує покупець.

ДОСТАВКА

Доставка замовленого товару здійснюється після повної оплати замовлення.

Доставка відбувається тільки по території України службою доставки Нова Пошта.

Варіанти доставки:

 • На відділення Нової Пошти
 • Адресна доставка працівниками Нової Пошти

Великогабаритні вантажі можуть бути доставлені іншими службами доставки після погодження з замовником.

Послуги з доставки оплачує покупець.

Каталог товарів

Бренди: