Цитофлекс Ті-Енфорсед мембрана CYTOFLEX® TI-ENFORCED 13mm x 20mm (Unicare Biomedical, Inc.), № C05-0101, мембрана з титановим каркасом, укладеним між двома шарами ePTFE матеріалу, 1 sterile 13mm x 20mm non-resorbable multi-layer membrane, PERIO - 2800.00 грн

Цитофлекс Ті-Енфорсед мембрана CYTOFLEX® TI-ENFORCED 13mm x 20mm (Unicare Biomedical, Inc.), № C05-0101, мембрана з титановим каркасом, укладеним між двома шарами ePTFE матеріалу, 1 sterile 13mm x 20mm non-resorbable multi-layer membrane, PERIO

Unicare Biomedical, Inc.

Внутрішній код (артикул): 11136
2800.00 грн
Замовити товар
Наявність на складі (станом на 28.05.2020): ні (уточнюйте ціну)

CYTOFLEX® TI-ENFORCED™

Мембрани Ti-Enforced™ ePTFE є багатошаровою, нерозсмоктувальною мембраною, призначеною для хірургічного розміщення під слизисто-окістям для сприяння регенерації тканин відповідно до принципу направленої регенерації тканин. Це бар'єрний матеріал з титановою рамкою, укладеною в два шари з матеріалу ePTFE. Титанове посилення призначене для підтримки простору і форми, щоб утримувати матеріал для кісткової пластики і мінімізувати рух трансплантата під час загоєння рани. Мембрани призначені для того, щоб блокувати проникнення бактерій і перешкоджати міграції та утворення клітин, отриманих з ясенної тканини, в кісткові дефекти. Це забезпечує більш сприятливе середовище для неоваскуляризації для клітин, отриманих з кістки, для повторного заселення та відновлення дефекту. Мембрани Ti-Enforced™ текстуровані на обох поверхнях, щоб поліпшити обробку і адгезію між тканиною і мембраною.

Кожна мембрана Cytoflex® Ti-Enforced™ ePTFE упакована в подвійну стерильну оболонку.


Форма Розмір / Cat. ID.
(товщина 200мкм)
Застосування
13x20mm
C05-0101
PERIO
11x21mm
C05-0301
ANTERIOR NARROW
14x24mm
C05-0501
ANTERIOR SINGLE
18x29mm
C05-0701
LARGE ANTERIOR SINGLE
19x26mm
C05-0901
BUCCAL
27x29mm
C05-1101
LARGE BUCCAL
20x25mm
C05-1301
POSTERIOR SINGLE
20x25x36mm
C05-1501
POSTERIOR SINGLE WINGED
25x30mm
C05-1701
POSTERIOR LARGE
25x30x41mm
C05-1901
POSTERIOR LARGE WINGED
32x40mm
C05-2101
EXTRA LARGE

Питання про CYTOFLEX® TI-ENFORCED™:

З чого зроблена мембрана Ti-Enforced™?

Мембрана Ti-Enforced™ складається з титанової рами, укладеної в два шари матеріалу з спіненого політетрафторетилену (ePTFE). Це пасивна, ненесуча мембрана.

Яка мета включення титанової рамки в мембрану з ePTFE?

Титанове посилення призначене для підтримки простору і форми, щоб утримувати матеріал для кісткової пластики і мінімізувати міграцію трансплантата під час загоєння рани. Мембрани Ti-Enforced™ призначені для зменшення міграції та утворення клітин, що походять з ясенної тканини, в кісткові дефекти, забезпечуючи тим самим більш сприятливе середовище для неоваскуляризації клітин, отриманих з кістки, для повторного заселення та відновлення дефекту.

З чого зроблена титанова рамка?

Титанова рама виготовлена з чистого сорту титану, що імплантується.

Які показання до застосування мембрани Ti-Enforced™?

Мембрана Ti-Enforced™ дозволена для використання в якості бар'єру при лікуванні дефектів пародонта і збільшення альвеолярного відростка відповідно до принципу направленої регенерації тканин. Це тимчасовий, нерозсмоктувальний, імплантований матеріал.

Як довго імплантується мембрана Ti-Enforced™?

Мембрана призначена для занурення і імплантації на термін більше 30 днів і до 6 місяців.

Чи є мембрани Ti-Enforced™ текстурованими з обох сторін?

Всі мембрани Ti-Enforced™ мають мікро- і макро-текстуру на обох поверхнях.

Які переваги текстурування на обох поверхнях?

Оскільки обидві поверхні Ti-Enforced™ текстуровані, лікарям не потрібно турбуватися про те, яка сторона повинна бути звернена до ясенної тканини або лицьовою стороною до матеріалу кісткового трансплантата. Це полегшує лікарям використання мембрани.

Унікальний малюнок текстури полуничного поля забезпечує велику площу поверхні для прикріплення ясенної тканини до мембрани і стабілізації місця рани. Поверхня текстури, звернена до матеріалу кісткового трансплантата, запобігає зісковзуванню мембрани навколо матеріалу трансплантату, що полегшує розміщення мембрани над матеріалом трансплантату.

Чи можна обрізати і надавати форму Ti-Enforced™ для відповідності різним розмірам дефектів?

Мембрана може бути обрізана до бажаної конфігурації за допомогою ножиць. Після обрізки не повинно бути гострих кутів або нерівних країв. Щоб підвищити стабільність і адекватний захист простору над кістковим дефектом, мембрану необхідно обрізати так, щоб вона була на 3 мм вище країв дефекту і залишалася як мінімум на відстані 1 мм від сусідніх, незачеплених зубів. Мембрана може бути зігнутою, щоб створити форму купола, якщо бажано, для утримування трансплантата.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Надмірний вигин титанової рами або обрізка мембрани поблизу титанової рами можуть привести до розшарування мембрани. Якщо мембрана розшаровується або перфорована титанова рамка проходить через матеріал ePTFE, її не слід використовувати. З мембраною слід працювати тільки в неопудренних рукавичках і / або стерильними атравматичними щипцями.

Чи можна використовувати гвинти або фіксатори для стабілізації мембран Ti-Enforced™?

Мембрани Ti-Enforced™ можна стабілізувати за допомогою хірургічних цвяхів або гвинтів.

Які рекомендовані методи закриття?

Як правило, рекомендується двошарове ушивання з глибоким шаром горизонтального шовного матраца з подальшим стандартним ушиванням рани з переривчастим швом. Під час первинного закриття повинно бути забезпечено адекватне звільнення клапана, щоб забезпечити закриття без натягу. Рекомендується використовувати тривалий моноволоконний шов, щоб запобігти передчасній втраті міцності шовного матеріалу, що може привести до раннього впливу мембрани протягом початкового 2-тижневого періоду загоєння.

Як видалити мембрану?

Коли видалення необхідно і мембрана оголена, мембрану можна видалити, взявшись за пінцет і акуратно вийнявши її з тканини. Місцева анестезія може бути надана для підвищення комфорту пацієнта, але це не обов'язково. Якщо первинне закриття досягається при розміщенні, хірургічний вплив може знадобитися для видалення. Реепітелізація відбуватиметься протягом 2-3 тижнів для завершення процесу загоєння. Після видалення мембрани остаточне дозрівання кістки відбуватиметься протягом 6-12 місяців з моменту імплантації. Цей часовий інтервал слід враховувати у випадках планування лікування, пов'язаних з протезним навантаженням регенерованої кістки.

Чи можна повторно стерилізувати і повторно використовувати невикористані частини мембрани Ti-Enforced™?

Ні, мембрани Ti-Enforced® призначені тільки для одноразового використання.

Який термін придатності мембран Ti- Enforced ™?

Мембрани Ti-Enforced™ мають подвійну упаковку і мають термін придатності 4 роки з дати виготовлення.

Ви коли-небудь підтверджували алергічну реакцію на мембрани Ti-Enforced™?

Не було зареєстровано алергічної реакції, викликаної мембраною Ti-Enforced®. Вона виготовлена з інертного, біосумісного матеріалу ePTFE.

Чи є протипоказання?

Мембрани Ti-Enforced™ не призначені для використання в умовах навантаження.

Які можливі ускладнення?

Можливі ускладнення, пов'язані з будь-якою операцією на порожнині рота, включають інфекцію, відшарування клаптя, перфорацію, утворення абсцесу, втрату кісткової маси, біль і ускладнення, пов'язані з використанням анестезії. Залежно від типу і серйозності ускладнення, на думку лікаря, може знадобитися раннє видалення матеріалу.

ОПЛАТА

Замовлення виконується після повної оплати замовлених товарів.

Оплатити замовлений товар можна:

  • Грошовим переказом на банківську картку
  • Здійснивши платіж на безготівковий рахунок

Після оформлення замовлення і уточнення наявності замовленого товару ми надамо вам необхідні реквізити для оплати.

Можливі банківські послуги з переказу коштів сплачує покупець.

ДОСТАВКА

Доставка замовленого товару здійснюється після повної оплати замовлення.

Доставка відбувається тільки по території України службою доставки Нова Пошта.

Варіанти доставки:

  • На відділення Нової Пошти
  • Адресна доставка працівниками Нової Пошти

Великогабаритні вантажі можуть бути доставлені іншими службами доставки після погодження з замовником.

Послуги з доставки оплачує покупець.

Каталог товарів
Маска захисна, шт
8.00 грн

Бренди: