Цитофлекс Теф-Гуард текстурована мембрана TEXTURED CYTOFLEX® Tef-Guard® 12mm x 24mm, набір 5 штук (Unicare Biomedical, Inc.), № C04-0105, non-resorbable barrier membrane, нерозсмоктувальна бар`єрна мембрана, 5 pack sterile 12mm x 24mm ePTFE GTR membranes - 6750.00 грн
new

Цитофлекс Теф-Гуард текстурована мембрана TEXTURED CYTOFLEX® Tef-Guard® 12mm x 24mm, набір 5 штук (Unicare Biomedical, Inc.), № C04-0105, non-resorbable barrier membrane, нерозсмоктувальна бар`єрна мембрана, 5 pack sterile 12mm x 24mm ePTFE GTR membranes

Unicare Biomedical, Inc.

Внутрішній код (артикул): 11149
6750.00 грн
Замовити товар
Наявність на складі (станом на 16.05.2019): так

TEXTURED CYTOFLEX® Tef-Guard®

Cytoflex Smooth Tefguard - це нерозсмоктувальна, бар'єрна мембрана, призначена для керованих процедур регенерації тканин. Гладка Tefguard Cytoflex, що складається з запатентованої мікропористої політетрафторетіленової (ePTFE) тонкої плівки, має текстуру поверхні і пористість, яка підходить для прикріплення клітин-господарів. Мікропориста поверхня призначена для запобігання проникнення бактерій через мембрану, сприяючи дифузії міжклітинної рідини для оптимального загоєння. Це також дозволяє поліпшити адгезію між тканиною ясна і мембраною, запобігаючи проникненню і інтеграції бактерій в проміжках матеріалу.

Гнучка мембрана легко відповідає контурам тканин і забезпечує достатню жорсткість, щоб зберегти простір над кістковим дефектом. У порівнянні з гладкою версією, текстурована версія має додаткові макро-текстуровані поверхні для більшого прикріплення клапана.

Кожна мембрана Cytoflex® Tefguard® упакована в подвійну стерильну оболонку.


Cat. ID. Продукт Упаковка
C04-0105 TEXTURED CYTOFLEX® Tef-Guard® 12mm x 24mm, 5шт
C04-0205 TEXTURED CYTOFLEX® Tef-Guard® 25mm x 30mm, 5шт

Питання досвідченому користувачеві TEFGUARD®:

відповідає Доктор Девід Као, пародонтологія та зубні імплантати
Фуллертон, Каліфорнія

Як довго ви використовуєте нерозсмоктувальні продукти Cytoflex® Tef-Guard®? Для чого в основному ви їх використовуєте?

Я використовую продукти з 2011 року. В основному я використовую їх для прививання на гніздах за допомогою техніки неосновного замикання.

Чи помітили ви різницю між гладкою і текстурованою продукцією Cytoflex® Tef-Guard®?

Що стосується використання Tef-Guard® в моєму офісі, я не помітив великих клінічних відмінностей в гладкості і фактурі. Характеристики обробки текстурованої мембрани трохи поліпшені в порівнянні з гладкою версією. Я вважаю, що текстурована мембрана довговічніша. Це дозволяє їй протистояти тиску, що заправляє мембрану нижче ясна. Я також вважаю, що я можу урізати їх краще, але тільки трохи краще. Я буду продовжувати використовувати гладкі тільки для економії коштів.

З вашого досвіду, як найкраще використовувати продукт? Ви недостатньо заповнюєте кістковий трансплантат або до рівня гребеня кістки перед застосуванням мембрани? Який метод накладення швів ви використовуєте поверх мембрани? Які шви ви використовуєте для закриття рани?

З мого досвіду, найкращий спосіб використання продукту - це стабілізувати мембрану, простягаючи близько 3 мм між кісткою і лабіальним і язичним клаптями. Якби міжзубні сосочки не були підняті, то шов не був би необхідний. Якби був необхідний шов, я б використовував матрацний шов поверх мембрани (хрест-навхрест або паралельно). Я зазвичай використовую розсмоктувальний шовний матеріал, такий як хромовий кетгут. Я пробував як недоповнення, так і переповнення. З технікою переповнення зазвичай можна випробувати неінтегрований кістковий трансплантат на гребені. Я схильний сказати, що недостатнє заповнення працює добре.

Зазвичай я досягаю хорошої регенерації кістки після 4-5 місяців загоєння за допомогою всього аллогенного кісткового трансплантата (FDBA), мембрани Tef-Guard® без первинного закриття в непошкодженій зубній лунці або гнізда з мінімальною втратою кісткової маси.

Як довго ви залишаєте мембрану на місці?

Я намагаюся залишити мембрану на місці на 4 тижні. Через чотири тижні ви отримаєте помірно зрілу сполучну тканину з декількома спікулами кісткового трансплантата. Проте, всі випадки закінчуються повністю зрілими яснами. Після видалення мембрани пацієнту рекомендується відновити нормальну діяльність. Ніяких болезаспокійливих або пов'язок не потрібно.

Що є кращим способом видалення мембрани? Які інструменти ви використовуєте?

Я видаляю її, спочатку піднімаючи мембрану за допомогою периодонтального зонда, і витягаю її бавовняними щипцями.

Чи відчували ви якусь розбіжність рани при використанні цієї мембрани? Якщо так, що, на вашу думку, викликало розбіжність? Є думки, щоб запобігти таким ускладненням?

Я не відчував розшарування рани при використанні техніки не первинного закриття. В цілому, раневе розшарування викликане травмою (під час або після процедури), поганим кровопостачанням або тонкою тканиною.

Чи вважаєте ви Cytoflex® Tef-Guard® простим у використанні?

Мені дуже подобається простота використання, і я б порекомендував продукти Tef-Guard® для прививання розеток без первинного закриття.

Питання про TEXTURED CYTOFLEX® Tef-Guard®:

У чому різниця між гладкими і текстурованими бар'єрними мембранами Cytoflex® Tefguard®? Які переваги кожної на відміну від іншої?

Обидві мембрани Cytoflex® Tefguard® мають мікроструктуру. Мікроструктура забезпечує краще прикріплення м'яких тканин до мембрани і краще ущільнення навколо області кісткового трансплантата. Текстуровані мембрани Cytoflex також забезпечують видиму макро-текстуру, аналогічну конфігурації полів полуниці, на відміну від звичайної конструкції з отворами інших бар'єрних продуктів. Ця текстура полуничного поля була розроблена для подальшого поліпшення прикріплення м'яких тканин і мінімізації розшарування на місці прививання.

Чи є мембрана TEXTURED Cytoflex® Tef-Guard® текстурованою з обох сторін?

Текстурна поверхня мікропор Cytoflex® Tefguard® однаково присутня на обох поверхнях. Крім того, обидві наші текстуровані мембрани Cytoflex® Tefguard® і Cytoflex® Tefguard® Ti-Enforced мають макроструктурні поверхні з обох сторін.

Переваги макро-текстури на обох поверхнях::

Лікар не повинен турбуватися про те, яка сторона повинна бути звернена до тканини ясен або лицьовою стороною вниз до матеріалу кісткового трансплантата. Це полегшує лікарю використання мембрани.

Поверхня текстури забезпечує велику площу поверхні для прикріплення ясенної тканини до мембрани і для стабілізації ділянки рани. Поверхня текстури, звернена до матеріалу кісткового трансплантата, запобігає ковзанню мембрани навколо матеріалу трансплантата і полегшує розміщення мембрани над матеріалом трансплантата.

Чим ця мембрана відрізняється від мембран Gore-Tex® і Cytoplast®?

Мікропористий Cytoflex® Tefguard® був розроблений для поліпшення досвіду мембран Gore-Tex® і Cytoplast®. Макропористі Gore-Tex® були золотим стандартом бар'єрних мембран для використання первинного покриття м'яких тканин. Макропори були розроблені для вростання тканини для стабілізації кордону розділу тканини з бар'єром. Проте видалення мембрани після регенерації кістки є травматичним. Безлика мембрана Cytoplast® була розроблена для блокування вростання м'яких тканин і бактерій, що дозволяє використовувати бар'єр в несировинних умовах покриття. Відносно непориста природа бар'єру обмежує проникнення поживних речовин через мембрану. Запатентовані мікропори Cytoflex® Tefguard® були розроблені для забезпечення проникнення поживних речовин і в той же час запобігання проникнення м'яких тканин і бактерій через мембрану. Поєднання дифузії поживних речовин і мікропористої текстури покращує прикріплення м'яких тканин, запобігаючи проникненню бактерій через мембрану.

Як щодо первинного покриття мембрани м'якими тканинами?

Мембрани Cytoflex® Tefguard® були розроблені для того, щоб служити бар'єром для утримання матеріалу кісткового трансплантата і запобігання проникнення м'яких тканин і бактерій. На розсуд практиків, бар'єри використовувалися в первинному і не первинному охопленні, коли покриття м'якими тканинами відсутнє. Мембрана була розроблена для того, щоб блокувати бактерії, і, таким чином, вплив на мембрану не призводить до інфекцій і невдачі.

Як довго мембрана може залишатися на місці?

Як правило, протягом чотирьох-п'яти тижнів необхідно видалити мембрану. Це дасть достатньо часу, щоб кісткова тканина почала формуватися і була здатна протистояти проникненню м'яких тканин в область трансплантата. Однак, на розсуд лікаря, при бажанні можна розглянути первинне закриття і більш тривалий час загоєння.

Як видалити мембрани?

В умовах первинного покриття мембрана Cytoflex® Tefguard® може бути легко видалена шляхом створення невеликого розрізу в безпосередній близькості. За допомогою щипців міцно візьміть край матеріалу і видаліть його з тканини. Місцева анестезія зазвичай використовується для цієї процедури. У ситуації не первинного охоплення мембрана може бути піднята за допомогою пародонтального зонда і витягнута пінцетом. Після видалення мембрани повторна епітелізація відбудеться протягом двох-трьох тижнів для завершення процесу загоєння. Остаточне дозрівання кістки відбуватиметься протягом шести-дванадцяти місяців з моменту імплантації. Цей часовий інтервал слід враховувати у випадках планування лікування, пов'язаних з важким протезним навантаженням регенерованої кістки.

Чи можна повторно стерилізувати невикористані частини мембрани?

Ні, мембрани Cytoflex® Tefguard® призначені тільки для одноразового використання.

Який термін придатності мембран Cytoflex® Tefguard®?

Кожен стерильний бар'єр Cytoflex® Tefguard® має подвійну упаковку і має 6-річний термін придатності з дати виготовлення.

Чи була у вас підтверджена алергічна реакція на мікропористі мембрани Cytoflex® Tefguard®?

Мембрани Cytoflex® Tefguard® виготовлені з інертних і біосумісних матеріалів з PTFE. З моменту коли він був дозволений для використання в 2002 році, не було зареєстровано будь-яких алергічних реакцій, викликаних бар'єром Cytoflex® Tefguard® PTFE.

Чи є протипоказання?

Мембрана Cytoflex® Tefguard® є пасивним матеріалом, що не несе навантаження, і його не слід використовувати в додатках, що несуть навантаження. Cytoflex® Tefguard® не слід розглядати для пацієнтів, де загальна хірургія порожнини рота не рекомендується.

Які можливі ускладнення?

Можливі ускладнення, пов'язані з будь-якою хірургічною операцією на порожнині рота, включають інфекцію, відшарування клаптя, перфорацію, утворення абсцесу, втрату кісткової маси, біль і ускладнення, пов'язані із застосуванням анестезії. Залежно від типу і серйозності ускладнення, на думку лікаря, може знадобитися раннє видалення матеріалу.

Переваги текстури на обох поверхнях:

Лікарям не потрібно турбуватися про те, з якого боку їх обрізати. Всі мембрани повинні бути обрізані (іноді кілька разів на основі методу проб і помилок), щоб відповідати місцю пересадки кістки. Якщо ви випадково відріжете не ту сторону, мембрана може не підходити до місця прививання. Текстурування обох поверхонь запобігає помилці, і практикуючим доводиться турбуватися про це менше. Крім того, гладка поверхня конкуруючих продуктів, адресована області трансплантації кістки, може мати тенденцію ковзати під час фіксації і закриття шва. Велика текстура Cytoflex Tef-Guard, звернена до місця пересадки кістки, перешкоджає ковзанню і полегшує ушивання шва.

Cytoflex Tef-Guard має значно більшу текстуру, ніж конкуруючі продукти. Замість окремих отворів для текстури, текстура Cytoflex Tef-Guard хвиляста, як полуничні поля. Велика текстура забезпечує значно більшу площу поверхні для прикріплення тканини ясен, щоб запобігти розшаруванню і запобігти розщепленню.

ОПЛАТА

Замовлення виконується після повної оплати замовлених товарів.

Оплатити замовлений товар можна:

  • Грошовим переказом на банківську картку
  • Здійснивши платіж на безготівковий рахунок

Після оформлення замовлення і уточнення наявності замовленого товару ми надамо вам необхідні реквізити для оплати.

Можливі банківські послуги з переказу коштів сплачує покупець.

ДОСТАВКА

Доставка замовленого товару здійснюється після повної оплати замовлення.

Доставка відбувається тільки по території України службою доставки Нова Пошта.

Варіанти доставки:

  • На відділення Нової Пошти
  • Адресна доставка працівниками Нової Пошти

Великогабаритні вантажі можуть бути доставлені іншими службами доставки після погодження з замовником.

Послуги з доставки оплачує покупець.

Каталог товарів

Бренди: